RKP8117 CANADIAN NUDE OAK

200.00 

SKU: RKP8117 CANADIAN NUDE OAK

Cena za m2.

Satynowany wygląd kanadyjskiego dębu  połączony z prostymi słojami drewna tworzy subtelną podłogę. Neutralny ton deski doskonale uzupełniałby minimalistyczne wnętrze, ale równie dobrze pasowałby do bardziej ekstrawaganckiego wystroju, tonizując jasny kolor.

Deska Korlok może być zainstalowana na większości istniejących podłogach twardych, bez konieczności ich wymiany, co wpływa na zmniejszenie nakładów na przygotowanie podłoża pod instalację Korloka.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: jasny brązowy
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny