RKP8116 CANADIAN URBAN OAK

200.00 

SKU: RKP8116 CANADIAN URBAN OAK

Cena za m2.

Podobnie jak w przypadku kanadyjskiego Nude Oak, kanadyjski Urban Oak ma ślady głębokiego blondu, który jest lekko szczotkowany, aby poprawić naturalne, jasne zabarwienie.

Ten wszechstronny produkt jest idealnym rozwiązaniem i  uzupełniającym wszystkie style wnętrz produktem. Szczególnie dobrze sprawdza się w otwartych przestrzeniach.

Dzięki połączeniu innowacyjnego systemu blokowania zatrzasków 5G i dużych desek (1420 mm x 225 mm) instalacja Korlok jest szybka, co oznacza mniej zakłóceń w życiu rodzinnym.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: Jasnobrązowy
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny