RKP8101 BALTIC WASHED OAK

200.00 

SKU: RKP8101 BALTIC WASHED OAK

Cena za m2.

Deska inspirowana duńskimi dębami. Jasna tekstura deski wyróżnia się charakterystycznymi słojami a matowe wykończenie w połączeniu z szarymi odcieniami sprawia, że ​​jest to modny produkt, który pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i współczesnych wnętrz. Nowoczesny system blokowania deski o dużych rozmiarach (1420 mm x 225 mm) sprawia, iż instalacja Korlok jest szybka, co z kolei znacznie ogranicza zakłócenia w życiu codziennym podczas instalacji podłogi.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: Szary / srebrny
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Efekt: Dębowe podłogi
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny