RKP8103 WARM ASH

200.00 

SKU: RKP8103 WARM ASH

Cena za m2.

Ta ciepła, średnio stonowana deska oferuje spójny, neutralny kolor, a proste detale ziaren pozwalają uzyskać pewną subtelność, która nadaje się do nowoczesnych i inspirowanych stylem skandynawskim wnętrz. Dzięki naszemu specjalnie opracowanemu podkładowi z pianki Korlok redukuje przenoszenie hałasu do pomieszczeń poniżej- dzięki czemu idealnie nadaje się do pomieszczeń na pierwszym piętrze i do budynków  wielorodzinnych.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: Jasnobrązowy
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny