RKP8112 BALTIC MISTRAL OAK

200.00 

SKU: RKP8112 BALTIC MISTRAL OAK

Cena za m2.

Baltic Mistral Oak to subtelnie wapnowane, średnio wyraziste drewno o szarej kolorystyce, a dzięki charakterystycznym oznaczeniom i skomplikowanym detalom słoi możesz mieć pewność, że ten wzór będzie miał wpływ na niepowtarzalny wystrój domu.

Korlok może być zainstalowany na większości istniejących podłóg twardych, wymagające mniejszych nakładów na przygotowanie podłoża.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: średni brąz
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Efekt: podłogi dębowe
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny