LLP95 ASHLAND

200.00 

SKU: LLP95 ASHLAND

Cena za m2.

Stwórz nowoczesną, elegancką przestrzeń, wykorzystując serię kremowych desek Ashland z naszej kolekcji Designflooring LooseLay. Delikatne dębowe usłojenie w połączeniu z chłodnym kredowym wykończeniem idealnie komponuje się ze stylem pokoju, zapewniając niepowtarzalne wrażenia estetyczne. Deski Designflooring LooseLay są dostępne w wymiarach 1050 mm x 250 mm, zapewniają łatwy i szybki montaż oraz są objęte 15-letnią gwarancją.

W chwili obecnej próbki produktów LooseLay nie są jeszcze dostępne. Po więcej informacji na temat innowacyjnego systemu podłogowego i jego próbek prosimy skontaktować się z najbliższym Państwu sprzedawcą lub naszym przedstawicielem biznesowym.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare

Kolor: Szary / Srebrny, Beżowy / Kremowy
Rozmiar: LooseLay Longboard planks 41” x 10” (1050mm x 250mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 4,5 mm
Efekt: podłogi dębowe
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny