RKP8108 WASHED BUTTERNUT

200.00 

SKU: RKP8108 WASHED BUTTERNUT

Cena za m2.

Deska o nazwie Washed Butternut ma barwę z subtelnymi szarymi odcieniami – wszechstronny kolor pasujący do wszystkich stylów.

Najlepszy Butternut jest bardziej miękki niż orzech, co czyni go wysoce niepraktycznym, jeśli chodzi o podłogę drewnianą. Dodatkowo, jako drzewo objęte ochroną, bardzo trudno jest pozyskać jego drewno. Dzięki desce LVT zobaczysz wszystkie wizualne zalety prawdziwego Butternut.

Dzieki naszemu specjalnie opracowanemu piankowemu podkładowi Korlok redukuje przenoszenie hałasu do pomieszczeń poniżej –  idealnie nadaje się do pomieszczeń na piętrach.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: jasny brązowy
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Efekt: Dębowe podłogi
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny