RKP8107 SMOKED BUTTERNUT

200.00 

SKU: RKP8107 SMOKED BUTTERNUT

Cena za m2.

Znany również jako „White Walnut „-biały orzech ta deska o średnim tonie, oferuje lżejszą opcję amerykańskiego czarnego orzecha, pasującą do szerszej gamy stylów i wnętrz a połączenie prostych wręcz kwiecistych wzorów zapewnia bogaty design, bogactwo i klasę do domu. W połączeniu z innowacyjnym systemem zatrzaskowym 5G i deskami o dużej skali (1420 mm x 225 mm) instalacja Korlok jest szybka, co oznacza mniej zakłóceń w życiu codziennym.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare
Kategorie: ,

Kolor: średni brąz
Rozmiar: deska drewniana Korlok 56 „x 9” (1420 mm x 225 mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 6,5 mm
Efekt: Podłoga z orzecha włoskiego
Tekstura: teksturowane

Kolor

Oryginalny