LLP113 CAMBRIDGE

200.00 

SKU: LLP113 CAMBRIDGE

Cena za m2.

Seria LLP113 Cambridge jest przykładem jasnej podłogi uzyskanej dzięki zastosowaniu pobielonego dębu o delikatnym usłojeniu. Kolory tych desek podkreślają nuty jasnego brązu i żółci oraz stonowane szare smugi. Podłoga ta świetnie łączy się z żywymi kolorami, dzięki czemu pokoje zyskują piękną, jasną aurę.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare

Rozmiar: 41″ x 10″ (1050mm x 250mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 4,5 mm

Kolor

Oryginalny