LLP101 TRADITIONAL OAK

200.00 

SKU: LLP101 TRADITIONAL OAK

Cena za m2.

Designflooring LooseLay Traditional Oak stworzą w Twoim mieszkaniu autentyczny, rustykalny wygląd poprzez wrażenie nieociosanych bali naturalnego drewna bez praktycznych trudności ich utrzymywania, takich jak woskowanie czy piaskowanie prawdziwej porowatości naturalnego drewna.

Podłoga LooseLay ze swoim innowacyjnym sposobem mocowania K-Wave, jest idealnym rozwiązaniem przy instalacjach na powierzchniach już istniejących podłóg. Może być instalowana z dodatkiem kleju lub bez jego zastosowania, dzięki temu znacząco przyśpiesza czas montażu.

Oryginalny
Size Guide
SIZESMLXLXXL2XL3XL
Collar14151617181920
Shoulder16171819202122
Chest, waist, hips28-2930-3132-3334-3536-3738-3940-41
Cuff99.51010.51111.512
Short-sleeve length1010.51111.51212.513
Long-sleeve length2323.52424.52525.526
Arm Hole2222.53223.52424.525
Back length30323436384042
Clear
Add to WishlistAdd to Compare

Rozmiar: 41″ x 10″ (1050mm x 250mm)
Warstwa ścieralna i grubość: 0,55 mm warstwa ścieralna o grubości 4,5 mm

Kolor

Oryginalny